Aktywne filtry

BYDŁO


Market-rolniczy.pl jest sklepem internetowym, w którym znajdą Państwo niezbędne akcesoria oraz produkty żywieniowe potrzebne do hodowli bydła, zarówno dużych krów mlecznych jak i cieląt. Odpowiedni stan hodowli bydła jest priorytetem w Unii Europejskiej, zatem bardzo ważne jest, aby zachować w gospodarstwie rolnym odpowiednie warunki bytowe i żywieniowe dla bydła. Odpowiedni rozwój i zdrowie bydła zapewnia stosowne żywienie oraz należyta higiena i forma podania produktów żywnościowych.

W naszej ofercie występują: pasze, koncentraty, premiksy, mleka dla cieląt, lizawki, dodatki paszowe, części do dojarek, oleje, środki do mycia i dezynfekcji, filtry i cedzidła,środki do higieny wymion, gumy strzykowe, środki kontroli i poskramiania, wycielacze i podnośniki, środki zapobiegania samozjadaniu, suplementy diety, sprzęt pomocniczy, środki odpajania cieląt, akcesoria oraz przewody. Największą popularnością wśród wyżej wymienionych kategorii cieszą się takie produkty jak: mleko dla cieląt, drożdże paszowe, DDGS wywar kukurydziany, pasza dla cieląt, śruta sojowa, śruta słonecznikowa, śruta rzepakowa, czosnek paszowy, gliceryna farmaceutyczna, gliceryna roślinna, ręczniki do wymion, wycielacz, pasza bez GMO.

Podstawowym elementem efektywnej produkcji mleka oraz mięsa wołowego jest odpowiednie żywienie zwierające pasze oraz dodatki paszowe bogate witaminy i mikroelementy – należyte skomponowanie programu żywieniowego z pewnością przyniesie oczekiwane skutki. Profesjonalnie doradzimy Państwu w tym zakresie opierając się na wieloletnim doświadczeniu.

Powyższe produkty pozwolą Państwu na stworzenie optymalnego procesu żywienia bydła w sposób pełnoporcjowy, bogaty w witaminy i mikroelementy. Jesteśmy pewni, że polecane przez nas produkty będą miały pozytywny wpływ na rozwój i zdrowie bydła.

Dodatkowo oferujemy akcesoria do hodowli bydła, które są dziś niezbędne w nowoczesnym gospodarstwie rolnym. Wśród nich znajdziecie Państwo profesjonalne akcesoria i sprzęt do karmienia, pojenia i chowu bydła.

Gwarantujemy najwyższą jakość, dzięki której cieszymy się uznaniem wśród wszystkich naszych dotychczasowych klientów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz zakupów, w razie wątpliwości z przyjemnością udzielimy informacji telefonicznie bądź mailowo.