Aktywne filtry

ZANĘTY/PRZYNĘTY


Podczas wędkowania niezbędnym elementem są zanęty i przynęty. Zanęty, przynęty wędkarskie są pokarmem stosowanym przez wędkarzy w celu połowu ryb, ich zadaniem jest wabienie ryb.

Dobór odpowiedniej zanęty i przynęty dostosowanej do warunków panujących nad wodą jest kluczowym elementem połowu gwarantuje sukces w postaci dużej liczby złowionych ryb. Skład zanęty, przynęty może być bardzo różny i odzwierciedlać osobiste preferencje, znajomość danego środowiska ryb, gatunku ryby, wędkarskiego doświadczenia, łowiska, miejsca żerowania ryb. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo ogromną liczbę skutecznych i sprawdzonych produktów wchodzących w skład kategorii przynęty, zanęty. Wśród nich znajduje się między innymi: śruta sojowa, śruta rzepakowa, ole rybny, czosnek mielony, mączka rybna, gliceryna roślinna.

Wymienione produkty gwarantują Państwu udany wybór zanęty, przynęty a co z tym się łączy – udany połów. Jakość sprzedawanych w naszym sklepie internetowym produktów jest najwyższa, co z pewnością przełoży się na przyjemność czerpaną przez Państwa z wędkarstwa.

Gwarantujemy najwyższą jakość, dzięki której cieszymy się uznaniem wśród wszystkich naszych dotychczasowych klientów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz zakupów, w razie wątpliwości z przyjemnością udzielimy informacji telefonicznie bądź mailowo.