Aktywne filtry

KONIE


Sklep internetowy market-rolniczy.pl posiada wysoko wartościową paszę dla koni, smakołyki oraz dodatki paszowe i akcesoria. Produkty te pomogą każdemu hodowcy w zadbaniu o właściwą kondycją posiadanych przez niego koni – koni młodych, wyczynowych, klaczy, ogierów i innych.

W naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie najlepsze, sprawdzone produkty, cieszące się wysoką jakością i popularnością, wśród nich są między innymi: pasze bez GMO, susz z lucerny, drożdże paszowe, drożdże alkoholowe, czosnek paszowy, otręby pszenne, wysłodki buraczane, aromaty. Produkty te mogą być dawkowane jako pokarm samodzielny, bądź oczywiście z naturalnym pożywieniem koni, jakim jest trawa i siano.

Oferowane przez nas produkty są gwarancją zdrowego wyglądu i lśniącej sierści koni oraz ich doskonałej kondycji.

Powyższe produkty pozwolą Państwu na stworzenie optymalnego procesu żywienia koni w sposób zróżnicowany, pełnoporcjowy, bogaty w witaminy i mikroelementy. Jesteśmy pewni, że polecane przez nas produkty będą miały pozytywny wpływ na rozwój i zdrowie koni. Najlepszym sposobem na przeciwdziałanie chorobom i pasożytom u koni jest prawidłowa oraz zróżnicowana dieta. Produkty te będą chroniły konie przed chorobami, pasożytami w okresie wzrostu koni oraz w czasie pełnej dojrzałości.

Gwarantujemy najwyższą jakość, dzięki której cieszymy się uznaniem wśród wszystkich naszych dotychczasowych klientów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz zakupów, w razie wątpliwości z przyjemnością udzielimy informacji telefonicznie bądź mailowo.

Produkty i Żywność dla Koni - Zdrowie i Siła Twojego Rumaka