Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

PIES/KOT


Odżywianie psów i kotów jest bardzo ważne, aby zwierzęta te rozwijały się prawidłowo, były zdrowe, radosne i pełne energii oraz posiadały piękną sierść. Produkty żywieniowe powinny zawierać pełną dawkę witamin i minerałów, którą pies i kot codziennie potrzebuje. W naszym sklepie stacjonarnym oraz online możecie Państwo kupić karmy dla psów i kotów, które są sprawdzone i posiadają najwyższą jakość. W ofercie posiadamy zarówno karmy suche, jak i mokre. Wybierając karmę dla psa lub kota ważnym jest, aby dobrać ją odpowiednio do wagi, wieku, rasy, skłonności do alergii oraz nietolerancji pokarmowych zwierzaka– nasi specjaliści z przyjemnością doradzą jaką karmę wybrać.

Powyższe produkty pozwolą Państwu na stworzenie optymalnego procesu żywienia psów i kotów w sposób zróżnicowany, pełnoporcjowy, bogaty w witaminy i mikroelementy. Jesteśmy pewni, że polecane przez nas produkty będą miały pozytywny wpływ na rozwój i zdrowie psów i kotów. Najlepszym sposobem na przeciwdziałanie chorobom i pasożytom jest prawidłowa oraz zróżnicowana dieta. Produkty te będą chroniły Państwa zwierzaki przed chorobami, pasożytami w okresie wzrostu oraz w czasie pełnej dojrzałości.

Gwarantujemy najwyższą jakość, dzięki której cieszymy się uznaniem wśród wszystkich naszych dotychczasowych klientów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz zakupów, w razie wątpliwości z przyjemnością udzielimy informacji telefonicznie bądź mailowo.