Aktywne filtry

KRÓLIK


Odpowiednie żywienie królików opiera się o pełnoporcjowe dawki pokarmowe, pokrywające w pełni dzienne zapotrzebowanie energetyczne, białkowe, witaminowe i składników mineralnych. Dawkowanie oraz skład zależny jest od płci królika, jego rasy, wieku, wagi.

W naszej ofercie znajdą Państwo duży wybór pasz oraz dodatków paszowych, takich jak: drożdże paszowe, susz z lucerny, czosnek paszowy, aromaty, itd.

Powyższe produkty pozwolą Państwu na stworzenie optymalnego procesu żywienia królików w sposób zróżnicowany, pełnoporcjowy, bogaty w witaminy i mikroelementy. Jesteśmy pewni, że polecane przez nas produkty będą miały pozytywny wpływ na rozwój i zdrowie królików. Najlepszym sposobem na przeciwdziałanie chorobom i pasożytom u królików jest prawidłowa oraz zróżnicowana dieta. Produkty te będą chroniły przed chorobami, pasożytami w okresie wzrostu królików oraz w czasie pełnej dojrzałości.

Gwarantujemy najwyższą jakość, dzięki której cieszymy się uznaniem wśród wszystkich naszych dotychczasowych klientów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz zakupów, w razie wątpliwości z przyjemnością udzielimy informacji telefonicznie bądź mailowo.