Śruta sojowa 1 tona Zobacz większe

Śruta sojowa 1 tona

1 650,00 zł

Nowy

ŚRUTA SOJOWA 46% - 1 TONA

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

Śruta sojowa 1 tona

Śruta sojowa stanowi podstawowy element służący do produkcji pasz. Cechuje się dużą przyswajalnością białka i bardzo dobrym składem aminokwasowym, dzięki czemu stanowi najcenniejsze źródło białka roślinnego w żywieniu zwierząt. Jest z powodzeniem stosowana przez hodowców na całym świecie.

KKORZYŚCI ZE STOSOWANIA ŚRUTY SOJOWEJ:

Śruta sojowa stanowi najcenniejsze źródło białka roślinnego. Dzięki swojej przyswajalności bardzo korzystnie wpływa na rozwój i zdrowotność stada. Ponadto, stosujący produkt hodowcy są świadkami dynamicznego przyrostu masy zwierząt, już po kilku tygodniach stosowania. Produkt zawiera wiele cennych witamin i substancji wspomagających ich przyswajanie, dzięki czemu poprawie ulega również zdrowość stada. Stosowanie śruty sojowej niesie za sobą również oszczędności – pasza cechuje się wysoką strawnością.

Parametry:

Białko ogólne 45%
Strawność 80%
Tłuszcz 1,60%
Włókno surowe max 3,50%

 

Dawkowanie:10-20%

CENA BRUTTO 8% NA OŚWIADCZENIE IŻ KLIENT JEST PŁATNIKIEM PODATKU ROLNEGO I ZAKUPIONA ŚRUTA BĘDZIE UŻYTA DO PRODUKCJI PASZ WE WŁASNYM GOSPODARTSTWIE - przy przesyłce paletowej należy wypełnić i podpisać oświadczenie które jest wraz z paletą

30 Inne Produkty