Promocja
Karmienie drobiu w dużej mierze wpływa na rezultaty jego chowu. Szczególnie w czasie wzmożonego rozwoju albo hodowli niosek ważne jest sprostanie im potrzebom jeśli chodzi o komponenty mineralne.
W dzisiejszych czasach zakupić można mnóstwo produktów stanowiących mikrogranulaty. Zawierają one różne składniki. Każdy ma zupełnie inny wpływ na zwierzęta. Jeśli hodowca pozna te substancje, łatwiej będzie mu dobrać odpowiedni pożyteczny dodatek, który zaspokoi obecne potrzebny krów, które są wysoko wydajne.

Chów królików

Dodany przez
Chów królików bazuje na produkowaniu mięsa, czy skór. Zaletą tego chowu jest dość spora cena mięsa, która w dalszym ciągu się utrzymuje z uwagi na spore jego właściwości.
Poskramianie odgrywa kluczową rolą w chowie bydła. Bydło rasy mięsnej ma ograniczoną styczność z ludźmi, z kolei w przypadku bydła mlecznego jest odwrotnie. W związku z tym jeśli chodzi o poskramianie – jest ono bardziej wymagane dla bydła rasy mięsnej.
Na zewnątrz pogoda jak na razie nadal jest sprzyjająca. Nie borykamy się z silnymi przymrozkami, dlatego w dalszym ciągu możemy karmić zwierzęta wykorzystując pastwisko. Musimy zdać sobie sprawę jedynie z tego, że ilość pobieranej trawy jest w tym czasie mniejsza, a jej jakość niższa.
Showing 1 to 5 of 44 (1 Pages)