Promocja
Jeśli chodzi o paszowozy - obecnie u dostawców można nabyć któryś z ich dwóch głównych odmian. Ich klasyfikacji dokonuje się na bazie odmiany mieszalnika. Różnic można się również doszukać w zaopatrzeniu opcjonalnym.
Niewłaściwe wymieszanie nawozów mineralnych niekiedy skutkuje niechcianymi procesami fizycznymi oraz reakcjami chemicznymi, jak również pogorszeniem ich właściwości.
W krótce ponownie ma być poruszona kwestia dotycząca hodowli zwierząt futerkowych. PiS nie chce odpuścić tego, by doszło do zaniechania hodowli norek. Co jednak sądzi o tym resort rolnictwa?
Burak cukrowy jest taką rośliną, która zapewnia spore ilości biomasy z części powierzchni uprawy. Istotne znaczenie dla rolników ma plon handlowy, ale trzeba pamiętać, że nie uzyskamy zadowalającego plonu o właściwej jakości bez zdrowej, rozbudowanej rozety liści.
W chowie trzody coraz intensywniej rozwija się technologia, przez co pojawienie się jakichkolwiek kłopotów ze zdrowiem jest o wiele bardziej możliwe. Forma leczenia powinna bazować na zastosowaniu preparatów naturalnych, które wzmocnią odporność i przyspieszą powrót do zdrowia.
Showing 1 to 5 of 53 (1 Pages)